تبلیغات


<P align=center>
<EMBED style=

<html xmlns= دانلود - دانلود PTC Pro Engineer WildFire V5 M010درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

دانلود PTC Pro Engineer WildFire V5 M010

نوشته شده توسط:بابک
دوشنبه 17 خرداد 1389-02:02 ب.ظ

PTC Pro Engineer WildFire V5 M010

SAD / CAM / CAE System American company ptc (Parametric Technology Corporation) is a CAD system of the upper level and covers all areas of design, technological preparation of production and manufacturing. Wide range of three-dimensional modeling apparatus, the high quality of the result and its stability to subsequent changes made by the system of pro / engineer by one of the leaders in CAD / CAM / CAE-systems, and have direct access to the system life cycle support product Windchill PDMLink translates Pro / ENGINEER WILDFIRE PLM-level in the system.روش دانلود
1 - دانلود نرم افزار µTorrent و نصب آن از لینک زیر با حجم 283 kb
http://www.utorrent.com/downloads/complete?os=win2 - دانلود PTC Pro Engineer WildFire V5 M010 از لینک زیر با حجم 3.87 GB
http://www.torrentino.ru/torrents/100309/downloadسپس Open with را بزنید
لینک قابلیت resume را دارد
موفق باشیدگذری بر نرم افزار :این نرم افزار دارای 6 بخش كلی زیر است كه هریك نیز به نوبه خود دارای زیر مجموع هایی هستند كه قابلیت بالایی برای هر كاری را به ما می دهند :
• Pro/Engineer Detailed Design
• Pro/Engineer Simulation
• Pro/Engineer Production
• Pro/Engineer Routed System
• Pro/Engineer Workgroup Data Management
• Pro/Engineer Conceptual And Industrial Design


كه به ترتیب عبارتند از :
• طراحی با جزئیات Pro/Engineer
• شبیه سازی Pro/Engineer
• تولید Pro/Engineer
• سیستم شكننده Pro/Engineer
• مدیریت داده های گروه كار Pro/Engineer
• طراحی نظری و صنعتی Pro/Engineerحال بطور اجمالی به هریك می پردازیم .
Pro/Engineer Detailed Designبهسازی و اسناد كامل حتی از پیچیده ترین قطعات
گاه و بیگاه ، سازندگان منفرد به مشكل بر می خورند زمانی كه تعریف جزئیات محصول پیشرفت می كنند . ناسازگاری موجود در سیستم های CAD ، قابلیت استفاده ضعیف نرم افزار ، و مجموعه های اشكال محدود همگی باعث ضربه زدن به بهره وری ما میشوند . محیط های Multi-CAD یك واقعیت هستند ، اما تیم مهندسی شما نباید اسیر دست پیچیدگی و محدودیت عملیات ابزار طراحیشان شوند .با این بخش از نرم افزار Pro/Engineer ، بطور كارامدی استفاده كردن ساده شده است .از طراحی فرآیند جوشكاری تا مدل های شكل یافته بطور ارگانیك ، از مونتاژ های بسیار بزرگ تا كشیدن محصولات پیچیده .این بخش نرم افزار Pro/Engineer دامنه كاربردی را راه می اندازد بدون اینكه قابلیت استفاده فدای آن شود .می توانید اطلاعات مهم خود را با فرمت های گوناگون و بسیاری از CAD ساخته و تبدیل كنید .این بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/Engineer API Toolkitتوسعه استفاده برای فعل و انفعال با Pro/Engineer و Pro/INTRALINK را فراهم می كند ، امكان اهداف ویژه سفارشی را و اتوماتیك كردن كارها می دهد.
• Pro/Engineer Student Editionاین بخش اكنون آماده است برای حرفه ای ها و دانشجویان برای استفاده شخصی و آموزشی .
• Pro/Engineer Advanced Assemblyاین امكان را می دهد كه تمام عملیات مونتاژ را از ابتدا تا انتها طارحی كرده و كلیه مراحل را مدیریت نموده و تیم مونتاژ را به بخش های كاری هر یك آگاه كند .
• Pro/Engineer Flex3Cتمام ابزاری كه شما برای ایجاد محصولات نوآورانه صنعتی نیاز دارید ، بكار گمارده شدند و به فرآیندهای شما حقیقت می بخشند .
• Pro/Engineer Foundation Advantageنبشی ، سكو متناسب برای توسعه جسم ، سطح ، اجزاء ورقه فلزی ، مونتاژ و عملیات جوشكاری . تماماً بارگذاری شده اند برای اینكه بطور كامل طرح های تولید ، ارائه تصویر واقعی و متحرك سازی بسیار فشرده تولید شوند .
• Pro/Engineer Design Collaborationپروژه ها و كار را بطور همزمان با دیگران را به سادگی از روی صفحه كامپیوتر شما
اداره می كند .

• Pro/Engineer Expert Frame Workطراحی فولاد ، آلومینیوم و ساختارهای تیر های دلخواه تا بیشتر از 10 بار سریعتر نسبت به استفاده استاندارد Pro/Engineer
Pro/Engineer Simulationتائید عملكرد محصول
برای برآورده كردن خواسته های مشتری ، باید شرایط دنیای واقعی كه محصول شما در آن است را بطور دقیقی پیش بینی كنید و بر طبق آن محصول خود را بهینه نمایید .بر طبق عرف بازار این كار فقط با كوشش و خطا ، ادراك شخصی و تخمین قیمت میسر می شود .با نرم افزار شبیه سازی Pro/Engineer ، مهندسین می توانند بطور مجازی عملكرد محصولات خود را آزمایش كرده و بهترین طراحی را بر اساس نیاز مشتری و توانایی مهندسین بدست آورند .آنالیزگری قدرتمند ، پر استفاده و با مقیاس مورد نظر و قابلیت شبیه سازی non-FEA برای طراحان و مهندسان ماهر و حرفه ای جهت آنالیزهای ساختار ، دینامیك ، حرارتی ، مقاوت و پایداری و … با دقتی بسیار بالا .همچنین قادر به ساخت پیش الگو ( Prototyping ) مجازی برای آزمایش قطعه مورد نظر بدون اینكه ما مجبور به ساخت پیش الگو واقعی و آزمایش های فیزیكی روی آن باشیم .این بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/Engineer Mechanism Dynamicsبه طراحان اجازه می دهد كه بطور مجازی در Pro/Engineer مهندسی كرده و مكانیزم ها را شبیه سازی نمایند
• Pro/Engineer Behavioral Modelingنیاز و تقاضای واقعی مهندسی را گرفته ، بطر خود به خود شقوق مختلف طرح را شناسایی كرده و بهترین راه حل را انتخاب می كند . مسائل مهندسی ساده و پیچیده را سریعاً و با اطمینان بالا حل می كند .
• Pro/Engineer Fatigue Advisorعمر خستگی قطعات و اسمبل شده آنها را محاسبه و بهینه می كند . ماندگاری قطعات را اصلاح كرده و ضایعات را بوسیله تشخیص و اصلاح عمر خستگی بعنوان بخشی از پروسه طراحی كاهش می دهد .
• Pro/Engineer Advanced Structural and Thermalآزمایش و بهینه سازی محصولات برای عملكرد گرمایی و ساختار از كل طراحی و توسعه استفاده در محدوده وسیعی از ابزار شبیه سازی
• Pro/Engineer Structural and Thermalآزمایش و بهینه سازی محصولات برای عملكرد گرمایی و ساختار از كل طراحی و استفاده گسترده از ابزار شبیه سازی
Pro/Engineer Productionاز مدل های دیجیتال برای ساخت استفاده كنید
همیشه برای یك واحد صنعتی ممكن نیست كه از پیش بداند كه آیا فرآیندی كه برای ساخت قطعات مورد نیاز در پیش گرفته است درست انتخاب شده یا اصلاً نتیجه مورد نظر را می دهد ؟
این نرم افزار با داشتن تعداد بسیار زیاد و متنوعی ابزار مجازی شامل فرزكاری ، تراشكاری ، سنگ زنی ، سوراخكاری ، قالب سازی ، برنامه نویسی NC و CNC ، ورق كاری و … بسیاری موارد دیگر به شما این امكان را می دهد كه پیش از ساخت واقعی قطعه خود یكبار آنرا با این نرم افزار ساخته و تست كنید .شما می توانید حالت های 2 و 3و 4 و 5 و چند محوره را انتخاب كنید و خود ناظر به عملیات مورد نظر باشید .این بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/Engineer Plastic Advisor

قالب تزریق پلاستیك قطعات را شبیه سازی می كند . كیفیت محصول را افزایش داده و این كار را بوسیله نشان دادن چگونگی انتخاب ماده ، محل دروازه ، طراحی هندسی نفوذ نرخ پر كردن و مسیر های جریان و دیگر مشخصات فرآیند تولید انجام میدهد.
• Pro/Engineer Computer-Aided Verification


امكان بازرسی ماشین آلات ، قالب ، قطعات قالب و اسمبل آنها را می دهد . این بخش برنامه هایی برای ماشین های اندازه گیری هم پایه ( CMM ) ایجاد می كند كه بر اساس طراحی مدل های Pro/Engineer و تلرانس ها و g-Tols می باشد .
• Pro/Engineer Prismatic Milling


شامل 2 تا 2/1 محور ( مقعیت یابی چند محوره ) برمبنای جسم و تركیبی بر اساس فرزكاری و فرزكاری 3 محوره چند صفحه ای كامل كه برنامه نویسان NC را قادر می سازد به خلق ، فرآیندهای بعدی ، و شبیه سازی برنامه های بخش دقت و كارامد. این بسته قبلاً به Expert Machinist ( ماشین كار ماهر ) نامیده می شد .
• Pro/Engineer NC Sheet metal


به برنامه نویس های NC امكان خلق ، بازبینی ، و عملیات بعدی مسیرابزار برای پرس های سوراخكاری سری و ماشین های لیزر/ شعله نقش برجسته نما را می دهد . شامل ایجاد مسیرابزار ، ایجاد نشیمن گاه ، سوراخكاری ، و نقش برجسته نمایی است .
• Pro/Engineer Complete Machining


قابلیت های برنامه نویسی NC را فراهم می كند برای ایجاد ، بازبینی ، و بهینه سازی برنامه ها برای تمام انواع ماشین : 2/1 2 تا 5 محور فرزكاری ( شامل چند محوره پیوسته ) ، 2 تا 4 محور تراشكاری ، ماشین های فرز/تراش و 2 تا 4 محور وایركات EDM
• Pro/Engineer Expert Moldbaseیك بسته كه بطور كارامدی تركیب شده است با Pro/Engineer Foundation Advantage ، Tool Design و نرم افزار قالب سازی پیشرفته
• Pro/Engineer Production Machining
قابلیت های برنامه نویسی NC را فراهم می كند برای ایجاد ، بازبینی ، و بهینه سازی برنامه ها برای تمام انواع ماشین : 2/1 2 تا 3 محور فرزكاری ( شامل چند محوره پیوسته ) ، 2 تا 4 محور تراشكاری ، ماشین های فرز/تراش و 2 تا 4 محور وایركات EDM
• Pro/Engineer Tool Designابزاری را برای طراحان قالب و Die فراهم می كند برای اینكه به سرعت قالب هایی كامل و مونتاژهای Die را ایجاد و تغییر دهند .
• Pro/Engineer Complete Mold Design
یك بسته با ارزش كه بطور كارامدی تركیب شده است از Pro/Engineer Tool Design و نرم افزار قالب سازی پیشرفته .• Pro/Engineer Progressive Dieبهترین تمرینات خود را با طراحی اتوماتیك و جزئیات ریخته گری تحت فشار جلوبرنده بدست آورید كه از دانشی وابسته به بسته نرم افزاری كه تمام مراحل طراحی و جزئیات ریخته گری تحت فشار جلوبرنده را بطور اتوماتیك انجام می دهد استفاده می كند .
Pro/Engineer Routed Systemیك راه حل مسیریابی كامل
این قسمت از نرم افزار Pro/Engineer به شما قابلیتهای جامع و فراگیر و مشترك برای طراحی الكتریكی ، كابل كشی و لوله كشی را به همان خوبی ساخت و تولید می دهد . طراحان ، مهندسان تاسیسات و مهندسین ساخت و تولید می توانند به سرعت و با دقت طراحی كنند ، مسیر یابی كنند ، نقشه ها و سیستم های لوله كشی را تهیه و تولید كنند.ارتباط محكم بین ابزار شماتیك دو بعدی و قابلیت های اسمبلی سه بعدی Pro/Engineer امكان مبادله اطلاعات گسترده و تایید محصول را می دهد . شما كاهش كاملاً آشكاری را در زمان سپری شده و قیمت محصول خواهید دید .این بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/Engineer Cabling Design


به شما قابلیت گسترده و مشتركی برای طراحی كابل كشی در بین ساخت را می دهد . این بخش شامل مجموعه هایی از طراحی كابل است و مورد استفاده طراحان مكانیكی و الكتریكی قرار می گیرد و بطور خارق العاده ای زمان مورد نیاز برای طراحی دقیق ، مسیر یابی ، تهیه اسناد ، و سیستم های كنترل پیچیده را كاهش می دهد .
• Pro/Engineer Piping Designبه شما قابلیت گسترده و مشتركی برای طراحی لوله كشی در بین ساخت را می دهد . این بخش شامل مجموعه هایی از طراحی لوله است و مورد استفاده طراحان مكانیكی و سیستم قرار می گیرد و بطور خارق العاده ای زمان مورد نیاز برای طراحی دقیق ، مسیر یابی ، تهیه اسناد ، و سیستم های پیچیده لوله كشی را كاهش می دهد .
• Pro/Engineer Routed System Designگستره توانمندی از نمودارهای شماتیك مورد نیاز برای بسیاری از دستورالعمل ها و كارخانجات را می سازد و بهینه می كند برای سوار كردن كابل های و مسیرهای لوله سه بعدی را در Pro/Engineer
Pro/Engineer Workgroup Data Managementخستگی را كم كنید
این بخش تیم شما را یاری می دهد به خلق و كار در یك امنیت و محیط متناسب كه به نوبه خود امكان افزایش راندمان و كاهش دردسرها را برای طراحان شما بدنبال دارد .زیرا فعالیت های مدیریت اطلاعات ساده شده هستند ، آنها قادرند بر پیشرفت محصولی بی زیان متمركز شوند . و برای آنكه به نیازهای ویژه مشتریان بخصوص خود رسیدگی كنید ، شما می توانیید از یكی از سه گزینه زیر را انتخاب كنید :
• Unified Windchill Deployments
• Layered Pro/INTRALINK and Windchill Deployments
• Pro/INTRALINK Deploymentsاین بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/INTRALINKكمك زیادی به تیم های طراحی همزمان ( Concurrent ) می كند . در مكان های مختلف خلاقیت ، اصلاح و سابقه تمام انواع اطلاعات Pro/Engineer را سامان دهی میكند ، به همان خوبی پیوند دادن اطلاعات Pro/Desktop و Pro/Mechanica .این بخش به آسانی می تواند با امكانات تكنولوژی Windchill شركت PTC تكمیل شود .
• Windchill Pro/Engineer Extensionتوانایی هایی قدرتمند برای مدیریت اطلاعات را به شما می دهد برای فایل های Pro/Engineer درست از محیط نرم افزار Winchill
Pro/Engineer Conceptual and Industrial Designفكر كنید ، خلق كنید ، ابداع كنید
شما می توانید هر طرحی از محصولی كه در ذهن خود دارید را باور كنید . شاید سابقاً این امكان نبود كه آنچه كه شما در باورتان بود را برای بقیه توصیف كنید و درست همانی باشد كه شما می خواستید . اما با استفاده از اسین بخش نرم افزار Pro/Engineer شما قادرید بقدری ایده خود را به واقعیت نزدیك كنید كه به سختی باورتان می شود !می توانید به راحتی هر سطحی را رسم كنید ، نقاشی كنید ، نور بدهید و هر عملی كه می خواهید را روی كار خود پیاده نمایید .این بخش خود شامل اجزاء زیر می باشد :
• Pro/Engineer Interactive Surface Design IIطراحی انعطاف پذیر ، فرم آزاد ، سطوح پیچیده كه می توانند بطور پیوسته شده و طرحی قابل ساخت را بدهند .
• Pro/Conceptبا Pro/Concept ، طراحان می توانند لذت ببرند از یك مجموعه ای از ابزار برای نقشه كشی ، روتوش تصاویر ، مدل سازی منحنی و بند بند ، نقاشی و طراحی سه بعدی و زمان حقیقی و پیاده سازی تصویری حقیقی
• Pro/Engineer Advanced Renderingبدست آوردن طرح هایی با بیشترین سطح از تصویری حقیقی با یك سرعت خارق العاده برای مهیا شدن
• Pro/Engineer Reverse Engineering
یك وسیله بی نظیر برای مهندسی معكوس ، تضمینی برای استفاده كننده جهت اتوماسیون كارها و احتیاج كم برای یادگیری مهارت ویژه
روش دانلود
1 - دانلود نرم افزار µTorrent و نصب آن از لینک زیر با حجم 283 kb
http://www.utorrent.com/downloads/complete?os=win2 - دانلود PTC Pro Engineer WildFire V5 M010 از لینک زیر با حجم 3.87 GB
http://www.torrentino.ru/torrents/100309/downloadسپس Open with را بزنید
لینک قابلیت resume را دارد
موفق باشیدx32
http://rapidshare.com/files/306279077/Kiem....x32.part01.rar
http://rapidshare.com/files/306278472/Kiem....x32.part02.rar
http://rapidshare.com/files/306278620/Kiem....x32.part03.rar
http://rapidshare.com/files/306278237/Kiem....x32.part04.rar
http://rapidshare.com/files/306278671/Kiem....x32.part05.rar
http://rapidshare.com/files/306280845/Kiem....x32.part06.rar
http://rapidshare.com/files/306281038/Kiem....x32.part07.rar
http://rapidshare.com/files/306281083/Kiem....x32.part08.rar
http://rapidshare.com/files/306281262/Kiem....x32.part09.rar
http://rapidshare.com/files/306281411/Kiem....x32.part10.rar
http://rapidshare.com/files/306281545/Kiem....x32.part11.rar
http://rapidshare.com/files/306281445/Kiem....x32.part12.rar
http://rapidshare.com/files/306281417/Kiem....x32.part13.rar
http://rapidshare.com/files/306281515/Kiem....x32.part14.rar
http://rapidshare.com/files/306281508/Kiem....x32.part15.rar
http://rapidshare.com/files/306281198/Kiem....x32.part16.rar
http://rapidshare.com/files/306281549/Kiem....x32.part17.rar
http://rapidshare.com/files/306281599/Kiem....x32.part18.rar
http://rapidshare.com/files/306281482/Kiem....x32.part19.rar
http://rapidshare.com/files/306280740/Kiem....x32.part20.rar
http://rapidshare.com/files/306280750/Kiem...PTC.M10.x32.sfv


تاریخ آخرین ویرایش:- -